Apartamento Reformado En El Centro

  • 90 m²
  • 2 sypialni
  • 1 łazienka

Apartament Apartamento Reformado En El Centro Madryt jest położony w dzielnicy Centrum Madrytu, w maksymalnie 300 metrach od stacji metra Bilbao.

W tym apartamencie znajduje się łazienka wyposażona w suszarkę do włosów i ręczniki kąpielowe. Ponadto do dyspozycji Gości prysznic.

Do dyspozycji Gości w obiekcie są ekspres do kawy/herbaty, lodówka i przybory kuchenne.

Stadion piłkarski Santiago Bernabeu znajduje się w w ciągu prawie 10 min jazdy od apartamentu, podczas gdy Plac Puerta del Sol znajduje się w maksymalnie 1 km. Dotarcie do serca Madrytu zajmie Ci 10 min. Bulwar Paseo del Prado jest w około 2 km. Apartament Apartamento Reformado En El Centro leży maksymalnie 5 min spacerem od przystanku autobusowego Francisco de Rojas oraz 3 km od dworca kolejowego Atocha.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Apartamento Reformado En El Centro Madryt
Estudio Impecable En El Centro De Madrid
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Estudio Impecable En El Centro De Madrid

52 m od nieruchomości
USD 118 USD 106
za noc
Apartment In Tribunal With Terrace
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Apartment In Tribunal With Terrace

10
Wyjątkowy 1 opinia
147 m od nieruchomości
Spacest - Calle De Fuencarral A
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Spacest - Calle De Fuencarral A

165 m od nieruchomości
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Adolfo Suárez Madryt-Barajas
    22 km

    Stacje kolejowe

    Principe Pio Train Station
    1,7 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    W kuchni

    • Przybory kuchenne

    W pokojach

    • Herbata i kawa

    W łazience

    • Pralka

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 20:00
    Wyjazd: do 11:00
    Często Zadawane Pytania
    • Czy Apartamento Reformado En El Centro oferuje bezpłatne Wi-Fi?
      Internet w Apartamento Reformado En El Centro dostępny jest za darmo.
    • Czy Apartamento Reformado En El Centro akceptuje zwierzęta?
      Niestety Apartamento Reformado En El Centro nie jest przyjazny zwierzętom.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Adolfo Suárez Madryt-Barajas
    22 km

    Stacje kolejowe

    Principe Pio Train Station
    1,7 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Apartamento Reformado En El Centro Madryt

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij